Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Napiwodzie

Zastępca przewodniczącego: Hubert Rykowski  kl. V

Skarbnik: Brian Olszowy kl. VI

Regulamin Samorzadu Uczniowskiego

ORDYNACJA WYBORCZA SAMORZaDU UCZNIOWSKIEGO SZKOLY PODSTAWOWEJ IM. Jana Pawła II W NAPIWODZIE

PLAN PRACY SAMORZaDU UCZNIOWSKIEGO 2017-2018

REGULAMIN SZCZESLIWEGO NUMERKA

Tak zachowujemy się w szkole

• Korzystamy ze słów: proszę, przepraszam, dziękuję.
  • Nie mówimy brzydkich słów.
  • Nie robimy krzywdy innym.
  • Nie skarżymy.
  • Nie hałasujemy.
  • Nie bawimy się w niebezpieczne zabawy.
  • Nie biegamy.
  • Kulturalnie zachowujemy się podczas posiłków.
  • Uważnie i aktywnie pracujemy na zajęciach.
  • Słuchamy nauczyciela i siebie nawzajem.
  • Nie zabieramy cudzych rzeczy.
  • Uczymy się tolerancji.
  • Przynosimy do szkoły tylko rzeczy potrzebne do nauki.
  • Nie spóźniamy się.

1. Dnia 14.09.2016r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszj szkole. Przewodniczącą po raz drugi  została Marta Malkiewicz z klasy VI,. Zastępca, Weronika Kondras z klasy IV, a  odpowiedzialna funkcja skarbnika  w tym roku przypadła Brianowi Olszowemu z klasy V. Do  Samorządu opiekun wyznaczył również 2 uczniów:  Patrycję Malikowską oraz Julie Zemanek.:)

2. Dnia 30.09.2016r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, pania Ania, zorganizował w naszej szkole Dzien Chhłopaka. Każdy z chłopców, mały i duzy, otrzymał słodki upominek. W każdej klasie dziewczeta wybrały najsympatyczniejszego kolegę, który dodatkowło otrzymał jeszcze jeden prezent. :):)

3. Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku - jest wykształcenie. W podziękowaniu za trud włożony w Naszą edukacje, samych radości i sukcesów życzy Samorząd Uczniowski.

4. Opiekun SU opracował  nowy regulamin zabawy "Szczęśliwy Numerek", który po przedstawienu na zebraniu SU został jednomyślnie zaopinopwany. Zabawa "Szczęsliwy Numerek" obowiązuje u nas w szkole od 2015/2016 r. i cieszy sie ogromnym powodzeniem i sympatią uczniów.

5. W dniu 25-26 11. 2016r. Samorządy Uczniowskie szkoły w Napiwodzie oraz Raczkach wraz z opiekunami:  Anną Jaworską-Sienkiewicz, Kamilem Sienkiewiczem oraz nauczycielami:Marzeną Jeżewską i Damianem Wierzchowskim zorganizowali nockę integracyjną.

Tradycyjnie była super zabawa, ognisko, wspólne przygotowywanie posiłków oraz niezliczona ilośc zabaw i konkursów.Wszyscy uczniowie bawili się doskonale i przez całą noc nie zmrużyli oka. :) co oznaczało, że integracja szkolna powiodła się w 100 %, a zabawa była niezapomniana. Pod koniec roku szkolnego kolejna nocna zabawa 2 szkół:)

6. W dniu 16.12.2017r. rozstrzygnięty został konkurs na najładniejszy portret Swiętego Mikołaja zosragnzowany przez SU i opiekuna w klasach I-II. 3 uczniów otrzymało  miejsca na podium: Anna Świerska, Zofia Gonciarz oraz Seweryn Byler. Zycięzcy otrzymali słodką nagrode. Pozostali uczestnicy również zostali nagrodzenie słodkością:)Gratulujemy!!

7. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem pragną złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenbia zdrowia, szczęścia, pomyslności oraz samych radosnych chwil w nadchodzącym Nowym Roku 2017:)

8. Dnia 14.02.2017r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem pania Anna Jaworską-Sienkiewicz zorganizowali w naszej szkole Walentynki. Powstała śliczna gazetka ścienna związana z dniem zakochanych. Przez tydzień dzieci mogły wrzucac do skrzynki walentynkowej przygotowane przez siebie lub kupione kartk z życzeniami. Poczta walentynkowa cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród starszych jak i naszych najmłodszych uczniów.:)

9.Dzień 8 marca jest dniem szczególnym, dlatego i SU naszej szkoły postanowił go świętować. Z okazji Dnia kobiet wręczyliśmy wszystkim Paniom oraz dziewczętom naszej szkoły upominki ora zaserwowaliśmy słodki poczęstunek!:)

10.

11. Najlepsze życzonka, pięknego w zyciu słonka, smutków małych jak biedronka i szcześcia wielkiego jak smok, a buziaków słodziutkich jak szarlotka z okazji Dnia Dziecka.

12. Dnia 8.06.2017r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem odwiedzili schronisko dla zwierzat "Podaj Łapę' na Tatarach. Dokonalismy zbiórki karmy, koców, zabawek dla zwierzaków, które przekazalismy podopiecznym schroniska.

13. w dniach 19-21.06.2017r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem wział udział w  integracji miedzyszkolnej, Napiwoda, Raczki, Gdańsk (szkoła z oddziałami integracyjnymi). Nasi uczniowie wspaniale zajęli sie gośćmi i bardzo szybko zintegrowali sie z dziećmi z innych szkół. Odwiedzilismy piekne miejsca Nidzicy i okolic takie jak:zamek, Kraine 7 Osobliwości oraz Żródła Rzeki Łyny. Kolejne spotkanie....oczywiście i juz odliczamy dni!!!

14. Dnia 12.09.2017r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszj szkole. Przewodniczącą raz   została Patrycja Malikowska z klasy VII,. Zastępca, Hubert Rykowski z klasy V, a  o funkcja skarbnika  roku przypadła Brianowi Olszowemu z klasy VI. Wiktoria Nąc z klasy VII została powołana do SU przez opiekuna i włączona do głównej 3 pzredstawicieli w naszej szkole.

15.W dniu dzisiejszym,, 29.09.2017r w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Samorząd Uczniowski, pod kierunkiem pani Anny Jaworskiej-Sienkiewicz, zorganizował upominki oraz złożył życzenia całej męskiej spoołecznoiści naszej szkoły. Uczniowie oraz nauczyciele otrzymali upominki prosto z naszych serc.

16.