• Dzień chłopaka

• Z okazji Dnia Chłopaka serdeczne życzenia dla wszystkich chłopców w naszej szkole ( tych małych i dużych), dużo uśmiechu, radości, samych sukcesów i żadnych smutków - życzą dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego.

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

• 30 września dzieci z Oddziału Przedszkolnego odwiedziły Filię Biblioteki w Napiwodzie

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, który przypada na 29 września, Pani Laura przeczytała dzieciom książeczkę "Jadzia idzie do przedszkola". Dzieci chętnie słuchały bajki i odpowiadały na zadawane pytania.

Na koniec spotkania świętowaliśmy Dzień Chłopaka.

Wszystkim chłopcom, tym małym i dużym,

życzymy samych pomyślnych w życiu zdarzeń,

realizacji wszystkich marzeń,

w dążeniu do celu wytrwałości,

a od najbliższych dużo miłości

• Dzień Głośnego Czytania

• Dzień Głośnego Czytania to wyjątkowa okazja, aby promować miłość do książek wśród dzieci. W tym roku gościem klas 1-3 był dyrektor Rafał Ziółkowski. Wybrał książeczkę pt. „Nauczycielka Hipolita", która wprowadziła uczniów w świat przygód sympatycznych zwierząt.

Dzień Głośnego Czytania to nie tylko zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania wyobraźni i słownictwa. Mamy nadzieję, że dzięki takim wydarzeniom dzieci jeszcze chętniej sięgną po książki, odkrywając radość płynącą z czytania.

• Spektakl teatralny pt. "Baśnie z dalekiego Wschodu"

• Uczniowie Zeroweczki i klas 1-3 mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w spektaklu teatralnym pt. "Baśnie z dalekiego Wschodu", zrealizowanym przez Teatr Alert. Przedstawienie, które miało na celu promowanie wartości ekologicznych, dostarczyło młodym widzom nie tylko wspaniałej rozrywki, ale również cennych lekcji o ochronie środowiska.

• Światowy Dzień Jabłka

• 28 września obchodzony jest Światowy Dzień Jabłka

Z tej okazji najmłodsze dzieci z naszej szkoły przygotowały pyszny, naturalny sok bogaty w witaminy

Wykonały także pracę plastyczną i zadania z kodowania.

• Bezpieczni na drodze

• 25 września Oddział Przedszkolny odwiedziła Pani Alicja Pepłowska - Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy.

Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych oraz jeździć rowerem. Poznały także Polę, bohaterkę książeczki edukacyjnej pt. "Na ratunek Poli".

Serdecznie dziękujemy za wizytę i przekazanie cennych wiadomości.

• Spartakiada integracyjna "Wszyscy Razem"

• 24 września klasa trzecia miała przyjemność uczestniczyć w Spartakiadzie integracyjnej "Wszyscy Razem" organizowanej przez Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Dzieci i Młodzieży "Światło" w Nidzicy. Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Ps. Dziękujemy również Hala Widowiskowo- Sportowa za super rozgrzewkę:)