• Pożegnanie klasy III

• 21 czerwca uczniowie klasy III wraz z wychowawcą i rodzicami zorganizowali spotkanie klasowe podsumowujące trzy wspólnie spędzone lata. Kochane dzieci, wraz z przekroczeniem progu klasy III zamknął się za wami pewien okres życia, okres najpiękniejszy, okres dzieciństwa. Wszystkiego dobrego! Do zobaczenia w klasie IV!

• Piknik rodzinny

• Nowa galeria Piknik rodzinny została dodana do albumu fotograficznego

Cudowny Piknik Rodzinny - 20.06.2023r.

Piknik Rodzinny przygotowany przez dzieci z oddziału przedszkolnego, rodziców i nauczycieli. Serdecznie gratulujemy i bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc.

Brawo.

• Wycieczka kl. V do Nidzicy

• Wyjazd uczniów klasy 5 wraz z wychowawcą do Nidzicy. Celem wycieczki była przede wszystkim integracja dzieci, rozwijanie dobrych relacji rówieśniczych oraz kształtowanie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania w klasie.

• V Regionalny Konkurs Tańca Ludowego.

• 15 czerwca w hali widowiskowo-sportowej w Nidzicy odbył się V Regionalny Konkurs Tańca Ludowego pod patronatem Burmistrza Nidzicy pana Jacka Kosmali i Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy pani Joanny Dobroń. Naszą szkołę reprezentowało 6 par z oddziały przedszkolnego, którzy zatańczyli Polkę. Zaprezentowali się bardzo ładnie, wykonując swój popis z uśmiechem i gracją, za co otrzymali głośne brawa i piękne pamiątkowe medale. Naszych tancerzy przygotowała pani Sylwia i pani Hania. Gratulujemy dzieciom, paniom i rodzicom. Brawo.

Gratulujemy organizatorom:

Przedszkole nr 4 Kraina Odkrywców.

• Wycieczka klas I-III

• Nowa galeria Wycieczka klas I-III została dodana do albumu fotograficznego

14 czerwca dzieci z klas 1-3 pojechały na wycieczkę szkolną do Olsztyna. Odwiedziły Warmiolandię i Teatr Lalek, w którym obejrzały sztukę "Żabka nie Śmieszka". Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.

• Parada Postaci Bajkowych.

• I Parada Postaci Bajkowych

14 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w I Paradzie Postaci Bajkowych, której organizatorem był Burmistrz Nidzicy Jacek Kosmala, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy oraz Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy. Gratulujemy uczestnikom i organizatorom. Brawo.

• Nasze sukcesy

• Nowa galeria Nasze sukcesy została dodana do albumu fotograficznego

W dniach 6-7 czerwca 2023 roku nasi uczniowie uczestniczyli w konkursach edukacyjnych i zawodach sportowych.

6 czerwca uczennice klasy VII: Oliwia Adamkowska i Zuzanna Krupa reprezentowały naszą szkołę w IX Gminnym Drużynowym Konkursie Ekologicznym klas VII-VIII. Dziewczyny zaprezentowały się bardzo dobrze i zajęły IV miejsce.

Tego samego dnia, nasi najmłodsi uczniowie z klasy II i III wzięli udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym „MINIGŻEGŻÓŁKA”. Naszą szkołę reprezentowały Maria Lowrey, Blanka Skonieczek i Julian Zembrzuski. Dzieci godnie zaprezentowały naszą szkołę. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

7 czerwca z wielkimi sukcesami, powrócili reprezentanci szkoły z VI Gminnego Biegu „Szlakiem Łyńskich Krajobrazów”. Zawody lekkoatletyczne odbyły się w pięknej scenerii Rezerwatu Źródeł Rzeki Łyny. Wyniki w kategorii:

- dziewczynki klasa IV i młodsze: II miejsce Blanka Dytrych

- chłopcy klasa IV i młodsze: I miejsce Tobiasz Pepłowski, V m. Mikołaj Bruździak, VI m. Filip Nowicki, VIII Igor Grudziński, IX Wojciech Ferś.

- dziewczynki klasa V: II miejsce Lila Muzyka

- chłopcy klasa V: III miejsce Marcel Drządzewski

- dziewczynki klasa VI: I miejsce Kornelia Pepłowska

- chłopcy klasa VIII: I miejsce Kornel Kardasiński, IV m. Julian Kujawski, V m. Szymon Halicki.

Wszystkim naszym reprezentantom i nauczycielom przygotowujących uczniów pani Małgorzacie Wółkiewicz, pani Annie Dąbek, pani Annie Kamińskiej i pani Hannie Trochimowicz serdecznie gratulujemy. Brawo.

• Dzień Dziecka 2023

• Nowa galeria Dzień Dziecka 2023 została dodana do albumu fotograficznego

31 maja dzieci i uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Napiwodzie wzięli udział w wymarzonym „Dniu Dziecka”.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy i dłoni, rysunki na folii, kącik zabaw z klockami, gra w szachy, konkurencje sportowo-rekreacyjne, strzały do celu z wiatrówki. Na wszystkich podczas zabawy czekała zdrowa kawiarenka: owoce, soki, ciasta. Były wspólne występy taneczne i wokalne, oraz foto budka. Na zakończenie wszyscy mogli skosztować pieczoną kiełbaskę a na deser gałkowe lody. Dużą atrakcją było również pojawienie się ulubionych postaci z bajek.

Podczas imprezy nad bezpieczeństwem bawiących, czuwali wolontariusze ze szkolnego koła PCK

Bardzo dziękujemy Panu Maciejowi Remuszko dyrektorowi Tartaku w Napiwodzie, Radzie Rodziców, rodzicom, absolwentom, nauczycielom, pracownikom obsługi a w szczególności pani Małgorzacie Fydrych, pani Monice Kozickiej i pani Hannie Trochimowicz za to, że ten dzień był jednym z najpiękniejszych dni w naszej szkole.

Do robienia zdjęć, oraz nagłośnienia imprezy posłużył sprzęt, zakupiony w ramach Programu Rządowego „Laboratoria Przyszłości”.